KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13789106
nr 1378 9106
Akvarell
Wilfred Gaton, Signerad, landskap. Motivet: 28x43, yttermått inklusive ram: 47x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:48:09
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)